O nás

NAŠE SLUŽBY

Opravujeme mobilní telefony a tablety značek Apple , Samsung , Huawei , SONY a Honor . 

Co u nás oceníte je osobní přístup a vstřícnost . Po telefonické domluvě vám telefon nebo tablet opravíme na počkání na naší pobočce v Praze 5 Košíře . Nic neskrýváme,  a tak je po domluvě možné celou opravu vašeho zařízení sledovat .Jestli nám plně důvěřujete, můžeme Vám  zpříjemnit čekání kávou, vodou a nebo čajem. O ty nejkvalitnější náhradní díly se postarají naši ověření dodavatelé se kterými spolupracujeme mnoho let.

 

Rychlost

     90% Oprav je na počkání

Kvalita

 Používáme ty nejkvalitnější    náhradní díly 

Cena

Bezkonkurenční cena/kvalita

Záruka

24 Měsíců na všechny opravy 

Nejčastější dotazy

Proč máte některé servisní úkony o tolik levnější než konkurence ? 

Odpověď je jednoduchá . Náhradní díly si sami dovážíme do ČR a displeje na iPhone si repasujeme  . Takže většinu věcí máte za velkoobchodní ceny + práce  . Oproti jiným servisům my neplatíme statisícové nájmy v obchodních centrech a tak Vám můžeme nabídnout to nejlepší v poměru cena / kvalita 

Jak je to u Vás s reklamacemi?

Pokud je náhradní díl skladem , tak se snažíme celou situaci vyřešit co nejdříve . U nás reklamace trvá stejnou dobu, po jakou byl telefon u Nás poprvé v opravě . To znamená že pokud jste si například nechávali měnit lcd displej na iphone , který jsme vyměnili na počkání, tak Vám reklamaci také vyřídíme na počkání . Záruka na všechny opravy je 24 měsíců

Lze mobilní telefon poslat do opravy poštou ?

Ano. Po předchozí domluvě je možnost zaslání mobilního telefonu do opravy poštou . Doporučujeme si nejdříve zavolat a informovat o zaslání . 

Opravíte mi mobilní telefon pokud si přinesu vlastní náhradní díl ?

Vyměníme , zaplatíte pouze za práci dle našeho sazebníku . Za náhradní díl a za poškození telefonu vlivem nekvalitního  náhradního dílu ovšem neručíme  .

Mohu se u Vás platit kartou ?

Ano, přijmáme platební karty 

Kontaktujte nás

Přesunout se na začátek