Co je refubrish displej a jaké jsou jeho výhody ?

Jak vzniká repasovaný displej na iPhone ? Jaké jsou jeho výhody a vlastnosti ?

Dnes Vás seznámíme s pojmem refubrished displej, nebo-li repasovaný displej na iPhone . Ukážeme Vám, jak takový displej vznikne a jaké jsou jeho vlastnosti a výhody . Repasováním displejů na Apple iPhone se zabýváme více než 6 let a repasované displeje dodáváme do mnoha servisních středisek nejen v ČR a proto můžeme nabídnout kvalitně odvedenou práci a také záruku 24 měsíců jak na náhradní díl, tak na odvedenou práci.

Stejným způsobem u Nás funguje také služba  ” výměna skla ” . Tato služba je určena pro zákazníky, kteří na svém iPhone rozbili pouze sklo a displej je plně funkční a originální . Výměnou skla získáme stejné vlasnosti jako bychom měnili celý originální lcd panel  . Na tuto službu poskytujeme také záruku 24 měsíců.

1. separace LCD displeje od rozbitého sklíčka a čištění LCD displeje od starého lepidla

Na videu níže vidíte náš postup při separaci  Displeje na apple iPhone 7 . LCD Displej na  iPhone vložíme na nahřívací plochu na oddělování displejů . Pomocí žiletky odstraníme plastový rámeček a tenkou strunou odřízneme displej . Displej na Apple je sám o sobě křehký a proto stačí sebemenší špatný pohyb a LCD displej praskne .

2. Lepení laminátu na LCD displej

V bezprašné komoře za pomocí přístroje na lepení laminátů nalepíme laminát tak, aby se tam nedostalo ani zrnko prachu . Laminát je čirý a je jediným spojením mezi LCD displejem a novým sklíčkem .

3. vložení LCD displeje do nového sklíčka s rámem

V této fázi si v bezprašné komoře za pomocí šablony přichytíme lcd displej apple k novému sklíčku s rámem .

Opět klademe důraz na to , aby se nikam nedostalo ani zrnko prachu .

4. Laminování

Displej vložíme do laminačního stroje a za pomocí dané teploty a podtlaku laminujeme lcd displej na iPhone k novému sklíčku s rámem.

Přesunout se na začátek
Upozornění : V termínu 12.2 2020 - 25.2 2020 je servis UZAVŘEN z důvodu pravidelného školení Našich techniků v zahraničí.
Na poptávkové formuláře Vám stále budeme odpovídat a to do 24h od odeslání dotazu. Děkujeme za pochopení