iPhone: Jak poznáte, že Vám servis vyměnil originální displej a nebo kopii ?

Jak poznat originální displej na iPhone od levnější kopie ?

Dnes se zaměříme na to, jak na první pohled poznat, jestli Vám servis ve kterém jste si nechávali měnit displej na iPhone skutečně vyměnili originální displej a nebo  kopii.  Náš servis Mirotel tuto variantu kopie také nabízí, ale zákazník  má možnost výběru jaký displej zvolit. Ukážeme a vysvětlíme každému zákazníkovi, jaké jsou rozdíly a možnosti. Nicméně existují servisy, které Vás předem neupozorní a vy tak dostáváte na iPhone rovnou kopii v domnění, že displej za který jste zaplatili několik tisíc je originální.Tyto praktiky některých “rychlo” servisů  poškozují důvěryhodnost a jména neautorizovaných servisů. Na první pohled se totiž může zdát, že displej který Vám servis na telefony vyměnil je stejný jako před opravou, ale pokud ho porovnáte se stejným modelem ( například v nějaké prodejně, kde mají iPhone k dispozici na vyzkoušení) tak zjistíte, že barvy a jas displeje nejsou stejné. 

Příklad si ukážeme na iPhone 7 Plus. Na levé straně je originální displej a na pravé straně kopie.

Vlevo je Originální displej, který má daleko jasnější barvy než je neoriginální displej vpravo

Originální displej na levé straně je daleko jasnější a barvy jsou živější, zatímco kopie na pravé straně je daleko tmavší .To má za následek, že je displej hůř čitelný například při pohledu na slunci. Fotky které vyfotíte se na displeji nezobrazují v takové kvalitě, jako u originálního displeje.

   

U neoriginálního displeje na pravé straně si můžeme všimnout modrého zabarvení na bílém pozadí

Téměř každá levnější kopie displeje na iPhone má na bílém pozadí zabarvení do modra . Tento jev můžeme pozorovat hlavně v aplikaci telefon, nastavení a nebo zprávy . 

Každý originální displej má na svém Flex kabelu číslo a logo Apple

Na Flex kabelu musí být logo Apple. Po výměně už jen těžko sami zjistíte, jestli tam logo Apple je a nebo není.

Pokud máte díl již na telefonu a nejste si jisti jeho originalitou, zastavte se u Nás a my Vám zdarma ukážeme, jestli displej, který máte na  Vašem iPhone  je originální  a nebo kopie .

V Našem servisu Mirotel používáme výhradně repasované – Refubrished  displeje . Displeje repasujeme už více jak 6 let  a poskytujeme na ně záruku 24 měsíců . Co jsou refubrished displeje, jaké jsou jeho výhody a jakými technologickými postupy takový displej vznikne, Vám ukážeme v dalším příspěvku ZDE.

Share on facebook
Sdílet Článek
Přesunout se na začátek